Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Catherine Liu Ms. Catherine Liu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0316-2201288 Email:chiye2@chiye.net
Produktet e zgjedhura
Rreth nesh

CHIYE GLASS BEAD (HEBEI) CO., LTD. E cila është themeluar në vitin 1998, është furnizuesi më i madh dhe i specializuar i rruaza qelqi reflektive për sigurinë në rrugë. Kompania zotëron 28 linja prodhimi të xhamit për prodhimin e rruaza qelqi të ndryshme me prodhim nanorë prej 100,000MT.ChiYe ka vazhduar certifikimin e cilësisë ISO 9001 sistemit të menaxhimit dhe sistemit të menaxhimit të mjedisit ISO 14001.

ChiYe kryesisht prodhon Drop on Glass Beads, Beads Intermix Glass, Rruaza qelqi ngjitës, Beads qelqi me lagështi të provuar , Beads dyfishtë qelqi , S-Brialliance qelqi Beads, shpërthyer Rruaza qelqi, bluarje Beads qelqi, Twinkling Big Beads qelqi, kështu me radhë. Për më tepër, çdo lloj rruaza qelqi mund të prodhohet në bazë të standardeve të vendeve / zonave dhe kërkesave të konsumatorëve, si EN1423 / 1424, AASHTO M247, BS6088, JIS R3301, KS L2521 dhe rruaza të tjera qelqi për shënimin e rrugëve. inovacionit teknologjik dhe përvojave akumuluese në vite, CHIYE Brand është vlerësuar si markë "e mirënjohur" dhe gjithashtu është vlerësuar si "Produkt Kinez i Njohur Kinez" nga Qendra e Testimit Inxhinierik të Ministrisë së Komunikimeve të PRC. Ne kemi marrë certifikatë CE në shtator 2005 dhe KS certifikatën e Koresë në dhjetor 2006. Në vitin 2007 u bashkuam me ATSSA-n për të qenë anëtare e saj. Prodhimet tona eksportohen në më shumë se 50 vende, si Shtetet e Bashkuara, Kanadaja, Britania, Franca, Spanja, Danimarka, Koreja, India dhe të tjerët.

Misioni ynë: Të ruajmë të gjithë udhëtimin e njerëzimit.

Strategjia jonë: Të jemi prodhuesi kryesor i materialeve reflektuese të rrugëve.

Slogani ynë: Të qëndrojmë ambicie të ChiYe dhe të krijojmë markë botërore.

Mirë se vini të shfletoni faqen tonë të internetit: http://www.glassbeadscy.com

ChiYe ka qenë i gatshëm të punojë me ju për të fituar zhvillimin! chiye-glass-beads

Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Rreth nesh

CHIYE GLASS BEAD (HEBEI) CO., LTD. E cila është themeluar në vitin 1998, është furnizuesi më i madh dhe i specializuar i rruaza qelqi reflektive për sigurinë në rrugë. Kompania zotëron 28 linja prodhimi të xhamit për prodhimin e rruaza qelqi të ndryshme me prodhim nanorë prej 100,000MT.ChiYe ka vazhduar certifikimin e cilësisë ISO 9001 sistemit të menaxhimit dhe sistemit të menaxhimit të mjedisit ISO 14001.

ChiYe kryesisht prodhon Drop on Glass Beads, Beads Intermix Glass, Rruaza qelqi ngjitës, Beads qelqi me lagështi të provuar , Beads dyfishtë qelqi , S-Brialliance qelqi Beads, shpërthyer Rruaza qelqi, bluarje Beads qelqi, Twinkling Big Beads qelqi, kështu me radhë. Për më tepër, çdo lloj rruaza qelqi mund të prodhohet në bazë të standardeve të vendeve / zonave dhe kërkesave të konsumatorëve, si EN1423 / 1424, AASHTO M247, BS6088, JIS R3301, KS L2521 dhe rruaza të tjera qelqi për shënimin e rrugëve. inovacionit teknologjik dhe përvojave akumuluese në vite, CHIYE Brand është vlerësuar si markë "e mirënjohur" dhe gjithashtu është vlerësuar si "Produkt Kinez i Njohur Kinez" nga Qendra e Testimit Inxhinierik të Ministrisë së Komunikimeve të PRC. Ne kemi marrë certifikatë CE në shtator 2005 dhe KS certifikatën e Koresë në dhjetor 2006. Në vitin 2007 u bashkuam me ATSSA-n për të qenë anëtare e saj. Prodhimet tona eksportohen në më shumë se 50 vende, si Shtetet e Bashkuara, Kanadaja, Britania, Franca, Spanja, Danimarka, Koreja, India dhe të tjerët.

Misioni ynë: Të ruajmë të gjithë udhëtimin e njerëzimit.

Strategjia jonë: Të jemi prodhuesi kryesor i materialeve reflektuese të rrugëve.

Slogani ynë: Të qëndrojmë ambicie të ChiYe dhe të krijojmë markë botërore.

Mirë se vini të shfletoni faqen tonë të internetit: http://www.glassbeadscy.com

ChiYe ka qenë i gatshëm të punojë me ju për të fituar zhvillimin! chiye-glass-beads

Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Related Products list

shtëpi

Phone

skype

hetim