Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Catherine Liu Ms. Catherine Liu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0316-2201288 Е-пошта:chiye2@chiye.net
Home > Контактирајте не
Контакт снабдувач
Catherine Liu

Ms. Catherine Liu

Manager

Chat Now!
Контакт сега
Детали за контакт
 • Тел:86-0316-2201288
 • Факс:86-0316-2201289
 • Мобилен телефон:+8618133879888Contact me with Whatsapp
 • Е-пошта:chiye2@chiye.net
 • Адреса:Yibei Industry And Trade Zone, Caojiawu, Yongqing County, Langfang, Hebei
 • Земја / регион:China
 • Zip:065000
 • Wechat:
  18133879888
  WechatQRCode
Контакт снабдувач
Bin Tao

Mr. Bin Tao

Manager

Контакт сега
Детали за контакт
Е-пошта на овој добавувач
 • Ms. Catherine Liu
 • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање